Oficiální prohlášení k singlu a laskyplná Lana

Categories Lust For Life Novinky
Singl Love

Lany tým vydal přes noc konečně oficiální prohlášení a Lana se vyjádřila na instagramu! Fanoušci se o ní báli, ale Lana vypadá v pohodě jako nikdy před tím a singlu se zatím dost daří!

Videoklip již brzy a na nadcházejícím albu nás čeká spolupráce!

Lany týmu se podařilo ve spěchu celou propagaci singlu posunout o víc jak týden – “Love” mělo vyjít 28. února a poté až 3. března – a slibuje v prohlášení, že videoklip bude velmi brzy!

Zpráva dále obsahuje informace o “4.” albu, jehož název je stále neznámí. Potvrzují, že deska vyjde tento rok, Lana na ní opět pracovala s Rickem Nowelsem a tentokrát poprvé bude obsahovat spolupráci s dalším hudebním interpretem!

V dokumentu najdete i citaci od Lany:

První 4 alba jsem udělala pro sebe, ale tohle je pro moje fanoušky a o tom, kam doufám, že všichni směřujeme.

 

“Na začátek .. ‘Love’ je všechno, co potřebuješ”

Po netrpělivém čekání o Lany “stavu” a pohledu na věc, případně o její oficiální oznámení, se Lana konečně ozvala na Instagramu se zprávou: “Na začátek .. ‘Love’ je všechno, co potřebuješ.” K příspěvku pak přidala ukázku z nadcházejícího klipu.

V komentářích se dál vyjádřila k nelegálnímu úniku písně:

Ahoj děcka, děkuji za poslech – je OK, že to uniklo, protože jak jsem napsala výše, nakonec je všechno o lásce a jaký je za tou hudbou záměr. To je proč je tohle perfektní první singl, protože tenhle je pro vás a já vás miluju!

Vždycky budu v pohodě, bez ohledu na všechno, s tím můžete počítat. Děláním hudby se bavím a nic nemusí vycházet perfektně

Překvapivě pozitivní!

“Love” boduje na iTunes

Asi je ještě brzy soudit úspěch podle žebříčku na iTunes, ale zatím se singlu vede dobře! “Love” šplhá každou chvílí výš v seznamu nejlepších songů na iTunes! V České Republice je momentálně na 2. místě.

Na druhém místě je pak ještě Polsku, Argentině, Chile, Turecku, Saudksé Arábii, Rumunsku a Kataru. Třetí místo ovládla na Slovensku, v Dominikánské Republice, Rusku, Malajsii, Finsku, Mexiku, Spojených Arabských Emirátech a na Fiji. Čtvrtá příčka jí patří v Panamě a Singapuru a páté místo v Norsku, Španělsku a Izraeli. Dál v USA je na #8, v VB #13, v Kanadě #12 a ve Francii #11.

Nezapomeňte podporovat singl sami – sdílejte, kupujte, streamujte!

iTunes / Apple Music / Google Play / Spotify / Tidal / Deezer / Youtube

Singl na “živo”

Lana ví, že její zpěv milujeme a že když zpívá ve videích na Instagramu všichni jsou z toho paf! Předchvílí tak přidala dvě videa, kde si brouká a zpívá nový singl “Love”.

Zpívám doma nový song a posílám vám lásku. Také myslím na to, jak jsem vděčná za producenty a kolaborující, které vidím každý den, Rick Nowels, Kieron Menzies a Dean Reid.

Také bylo skvělé mít zpátky ve studiu Emila Hainye, tentokrát s Benny Blancem.

1 komentář

  1. Je dobře že to tak bere a jsem zvědav kdy album vyjde a jaký ponese název a hlavně s kým spolupracovala že by The Weeknd .-) mohlo by být. A videoklip je už venku 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.