Dazed zveřejnil rozhovor mezi Lanou a Courtney Love

Categories Časopisy Lust For Life Novinky
Lana pro časopis Dazed

Dazed zveřejnil rozhovor mezi Lanou a Courtney Love na svých webových stránkách včetně fotek pořízených britskou fotografkou Charlotte Wales. Courtney s Lanou měla přirozený chat, kde probírají kromě jiného Laninu nadcházející desku.

Lana během interview prozradila, že na titulním tracku s Weekndem spolupracovala s producentem Maxem Martinem (pracoval například s Adele, Avril Lavigne, Britney Spears, Katy Perry, Ellie Goulding, …). Také oznámila další spolupráci, kterou bude album obsahovat a to se synem Johna Lennona – Seanem Lennonem. Píseň, kterou Lana napsala a spolu s Seanem nahrála nese název “Tomorrow Never Came“! Dokonce i prozradila kousek textu, kde zmiňuje Seanovo rodiče: “Přeji si, abych se mohla vrátit zpátky do tvého domku na venkově, zapnout radio a poslouchali bychom náš oblíbený song od Lennona a Yoko.”

Lana v rozhovoru pronesla: “V posledních pár letech se opravdu cítím, že jsem dospěla. Možná jsem jen měla čas to všechno zpracovat. Zpívat písně, co jsem napsala před 10 lety … je to jiný. Je zvláštní poslouchat svoje songy zpět.” Více na DazedDigital.com, na překladu se pracuje!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.