Dazed zveřejnil rozhovor mezi Lanou a Courtney Love

Categories Časopisy Lust For Life Novinky
Lana pro časopis Dazed

Dazed zveřejnil rozhovor mezi Lanou a Courtney Love na svých webových stránkách včetně fotek pořízených britskou fotografkou Charlotte Wales. Courtney s Lanou měla přirozený chat, kde probírají kromě jiného Laninu nadcházející desku.

Lana během interview prozradila, že na titulním tracku s Weekndem spolupracovala s producentem Maxem Martinem (pracoval například s Adele, Avril Lavigne, Britney Spears, Katy Perry, Ellie Goulding, …). Také oznámila další spolupráci, kterou bude album obsahovat a to se synem Johna Lennona – Seanem Lennonem. Píseň, kterou Lana napsala a spolu s Seanem nahrála nese název “Tomorrow Never Came“! Dokonce i prozradila kousek textu, kde zmiňuje Seanovo rodiče: “Přeji si, abych se mohla vrátit zpátky do tvého domku na venkově, zapnout radio a poslouchali bychom náš oblíbený song od Lennona a Yoko.”

Lana v rozhovoru pronesla: “V posledních pár letech se opravdu cítím, že jsem dospěla. Možná jsem jen měla čas to všechno zpracovat. Zpívat písně, co jsem napsala před 10 lety … je to jiný. Je zvláštní poslouchat svoje songy zpět.” Více na DazedDigital.com, na překladu se pracuje!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.