Finální tracklist, zahájení předprodeje a další detaily o “Lust For Life”

Categories Lust For Life Novinky

Tak se to včera všechno stalo. Konečně jsme slyšeli “Summer Bummer” a další nový materiál z nové desky ve formě písničky “Groupie Love”. Všechny spekulace o tracklistu, počtu písní a kolaborací byly potvrzené odhalením finálního seznamu na oficiálních stránkách při zahájení předprodeje “Lust For Life”. A Lana k tomu všemu poskytla rozhovor na streamu Beats 1, ve kterém prozradila další detaily z pozadí přípravy alba.

Můžete si koupit “Lust For Life” i na kazetě

Začneme variantami médií, na kterých si můžete novou desku pořídit. Při nákupu na oficiálních stránkách počítejte s poštovným do ČR za přibližně £8 (240 Kč) a na výběr je:

Varianty fyzické verze Lust For Life

Nakonec jenom 16 písní a 5 spoluprácí

Lákala nás na 18 trackové album, ale nakonec se rozhodla dát jen 16, nějaká narychlo přidala, na některé si budeme muset počkat až na budoucích projektech.

Lana se během půl roku potkala spoustu lidí a otevřela se kolaboracím na svých písních, pomalu to vypadalo, že album bude obsahovat duet s každým, s kým natočila video na Instagram, ale nakonec na albu skončilo “pouze” 5 kolaborací.

Soupis skladeb včetně zadní strany alba:

 1. Love
 2. Lust For Life (ft. The Weeknd)
 3. 13 Beaches
 4. Cherry
 5. White Mustang
 6. Summer Bummer (ft. A$AP Rocky & Playboi Carti)
 7. Groupie Love (ft. A$AP Rocky)
 8. In My Feelings
 9. Coachella – Woodstock In My Mind
 10. God Bless America – And All the Beautiful Women In It
 11. When The World Was at War We Kept Dancing
 12. Beautiful People Beautiful Problems (ft. Stevie Nicks)
 13. Tomorrow Never Came (ft. Sean Ono Lennon)
 14. Heroin
 15. Change
 16. Get Free

Celková délka alba je 1:12:05!

Kde je slibovaný song “Yosemite”?

Lana při rozhovoru pro Beats 1 byla ke konci dotázaná na píseň “Yosemite”, kterou každý fanoušek na tracklistu postrádal, přejmenovala jí snad? Ne. Píseň byla prý “moc veselá” pro tohle album a tam prý ještě nejsme.

Na desce měli být ještě 3 další nahrávky, které nakonec na finální projekt nedostaly. Podle toho co říkala, měla na mysli píseň “Architecture”, “Roses Bloom for You” a ještě jednu neznámou. Ovšem slíbila, že tyto nahrávky najdou svoje místo v budoucnu na jiných projektech.

Více nahraných, tajných a vysněných kolaborací

V interview se Zane Lowe se dál rozpovídala o kolaboracích. O některých zatím nesmí mluvit, potvrdila ale, že nahrála songy s The Last Shadow Puppets, jen neví, jestli někdy spatří světlo světa.

Při telefonátu do éteru k premiéře na BBC Radio 1 byla na spolupráce dotazována také, tentokrát s kým by chtěla spolupracovat. Lana zmínila jména jako Florence Welch, Rae Sremmurd, Lil Yachty aBat For Lashes. Se svojí BFF Marinou Diamandis by prý chtěla spolupracovat také, jen neví, jakým směrem se chce Marina v kariéře ubírat.

Záznam celého rozhovoru na Beats 1 si můžete poslechnout na Apple.com.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.