Aerodrome Festival 2018

Categories Festivaly Koncerty Novinky
Aerodrome Festival promo

Všichni, co aspoň malinko sledují turné popových hvězd obecně vědí, že Evropa východnějším směrem je pro ně tak trochu šedá zóna. Ani Lana při zveřejnění prvních dat pro evropskou část turné, neměla na seznamu žádné město v tomto okolí. Ale konečně to přišlo! Nejprve s oznámením line-upu pro Sziget Festival v Budapešti (pátek, 10. srpna) a později …. *drumroll* …. i s datem pro Českou republiku jako headliner na Aerodrome Festivalu! (Vím, vyšlo mi to na 1. dubna, ale apríl to není! Přísahám)

Pátek, 29. června

Po pěti letech k nám opět Lizzy zavítá a to na Aerodrome Festival, kde vystoupí v pátek 29. června na letišti v Panenském Týnci u Loun. Minulý rok jste o tomto festivalu mohli slyšet díky kapele Linkin Park, letos programem taky nezklamal. Ve stejný den , co Lana, vystoupí také například Chvrches, Milky Chance, Ofenbach a nebo X Ambassadors.

Pokud máte chuť užít si festivalu celé tři dny můžete zajít na Macklemore, MØ, The Kills, Nine Inch Nails a mnoho dalších.

Vstupenky, ubytování, doprava

Pokud máte zájem pouze o jeden festivalový den, přijde vás to na 1690 korun a za tří denní zvýhodněný ticket dáte 3490 Kč. Za kemp s vlastním stanem 500 Kč/osoba a nebo můžete kamarádem obsadit již připravený stan pro 2 osoby za 2000 Kč.

Koupit vstupenky!

Pokud chcete absolvovat cestu na festival na vlastní pěst, nejjednodušší způsob bude autobusem do Loun a z Loun opět busem do obce Panenský Týnec. Pokud ne, festival nabízí vlastní domluvenou dopravu, o které se dozvíte na oficiálních stránkách Aerodromu. V případě, že pojedete na místo autem, doporučuji si připlatit při koupi vstupenek za parkovací místo, které Aerodrome poskytuje.

Fan projekt

Pro tuto vzácnou příležitost už vznikla snaha vytvořit ještě více speciální atmosféru, a to projektem, kterého se doporučuji zúčastnit! Jedná se o jednoduchý nápad, kdybychom při písni “Video Games” zdvihli všichni společně bílou růži. Více informací na Instagramovém profilu project4lanacz.

Vážení a milí, máme tu první část fan projektu pro Lanu. Jak někteří možná víte, v minulých letech se například v Polsku podařilo úspěšně zorganizovat několik akcí na Lany koncert, ať už to byly srdíčka, balónky, či peace symboly. Tyto akce mají neskutečnou energii a představa toho, že se dokáže tolik lidí domluvit na jedné věci, je naprosto ohromující.

Proto jsme vymysleli následující: Každý přinese na koncert umělohmotnou nebo živou BÍLOU růži a při zaznění písně Video games tuto růži zvedne. Vytvoříme nádherné pole bílých růží, které symbolizují pokoru, čistotu a nevinnost, ale i podporu hnutí TIME’S UP, které bojuje proti diskriminaci žen jak už v hudebním, tak i filmovém průmyslu.

Růže se dají sehnat snadno v mnoha obchodech nebo na jistých asijských stránkách. Růži můžete objednat i u nás v DMs za 25,- s osobním předáním v Praze (platba osobně v hotovosti) nebo budeme posílat poštou 2 týdny před koncertem (přes účet, dobírka). Jistě bude mnoho dalších produktů ohledně projektu, které Vám poskytneme, tak bychom růži distribuovali rovnou i s ostatními věcmi, které budeme mít šanci si u nás koupit. OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME DO 1.4.2018 Budeme se snažit přinést růže s sebou na festival a dodatečně je rozdávat/prodávat, ale prosíme, nespoléhejte na to, na místě jich bude opravdu minimum.

Co na to říkáte? Děkujeme za podporu!

Příspěvek sdílený FAN PROJECT LANA DEL REY CZ/SK (@project4lanacz),

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.