Nový singl “Mariners Apartment Complex”

Categories Novinky Videoklipy
"Mariners Apartment Complex" singl

A je to tady, Lana při kratší pauze pracovala na nové hudbě s producentem Jackem Antonoffem (Bleachers, Lorde – Melodrama) a vydává ke konci léta nový singl “Mariners Apartment Complex“. Zároveň bylo v tiskových zprávách oznámeno, že další píseň, “Venice Bitch“, bude vydána příští úterý a Lana už chystá nové album na příští rok!

Stahujte, streamujte a sdílejte!
Všechny odkazy hudebních služeb naleznete na lana.lnk.to/mac

“You took my sadness out of context …”

Jak píseň doslova začíná, “Mariners Apartment Complex” je o vztahu s mužem a rozhovoru při noční procházce, který měli právě před bytovým komplexem, kde čekali na jeho kamaráda. Lana si žije svůj krásný nej život, ale přítel si myslí něco jiného a špatně pochopil Laninu melancholickou povahu. Aspoň takto bych volně přeložila Lany z rozhovoru pro Radio BBC 1 s Annie Mac.

Kniha básní

Při rozhovoru Lana zároveň prozradila, že po kreativním bloku minulý rok zjistila, že jí baví psát básně i bez toho aby z nich vznikaly písně, a tak se rozhodla, že sama za sebe vydat knihu poezie. Projekt se chystá zrealizovat příští rok!

Album nejspíš na konci roku 2019

Myslím, že oficiálně můžu založit tag #LDR6, protože Lana už na nadcházejícím albu pracuje a zatím ho slibuje během druhé poloviny příštího roku! V nových písních zazní hlavně kytara, jako vliv Lana uvedla Red Hot Chili Peppers.

2 komentáře

  1. Venice B…..výtečný song, tohle jsem nečekal, že to bude tak zajímavé, v podstatě ta skadba setrvačně dojíží až do finále na hypnotické vlně psychedelických kytarových vazeb už asi od své poloviny.

  2. No za mě je lepší MAC než VB a příjde mi že to je opět tak trochu na vlně ultraviolence, ale zároveň něco nového co jsme u lany ještě neslyšeli. už jenom tou délkou. Jsem hodně zvědavý na nové album škoda že až příští rok 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.